Унікальні куточки Хмельниччини: Грицівський кар’єр

Віримо, що скоро все стане на свої місця. В будь-якому випадку війна закінчиться, і ми впевнені – нашою перемогою. Тоді подорожі рідною Україною, певно, стануть популярнішими, ніж вікенди за кордон.

Саме тому ми продовжуємо нашу рубрику «Унікальні куточки Хмельниччини», які розташовуються в лісових масивах. Як відомо, відвідувати ліси допоки неможна, але  після зняття всіх заборон та обмежень ви знатимете, куди можна мандрувати, аби насолодитися  природною красою.

Візьмімо Грицівське лісництво Старокостянтинівського лісгоспу. Без перебільшення, тут розташована унікальна перлина — Грицівський кар’єр — лісове озеро з блакитною водою. 

Раніше це був звичайний закинутий кар’єр. Потім  за місцину взялася природа і наповнила його  чистою  водою з підземних джерел. Тепер це популярна принада для туристів. Озеро дійсно має колір неба, вода, наче морська, настільки чиста, що видно рибу.

Площа озера  — понад 4 гектари, глибина подекуди сягає 40 метрів. Береги обривисті, але є декілька місць з пологими спусками.

Влітку на березі озера завжди є мандрівники з наметами, хоча тут і немає пляжів та магазинів.

Розташовується озеро за 3 кілометри від Грицева і за 45 кілометрів від Старокостянтинова.

Пресслужба Хмельницького ОУЛМГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*