Урочисте зібрання з нагоди Дня працівника лісу

 

З нагоди Дня працівника лісового господарства в ДП “Новоушицьке лісове господарство” відбулося урочисте вшанування найкращих працівників підприємства, а також вітання лісівників і ветеранів лісової галузі. У святковому засідання взяли участь перший заступник начальника ХОУЛМГ П.С. Золотий, голова Новоушицької ОТГ О.В. Московчук, заступник голови Новоушицької районної державної адміністрації В.М. Бакулей, керуючий справами Новоушицької районної ради В.В. Зваричук, директор Новоушицького коледжу ПДАТУ М.В.Івасик, керівництво та колектив підприємства.

Директор ДП Новоушицьке лісове господарствоП.А. Стецюк привітав колектив зі святом та побажав усім і в подальшому тримати високий рівень професіоналізму, який утвердився в колективі. Головний лісничий О.О. Лукомський розповів про основні показники та здобутки підприємства у 2019 році. Почесними грамотами та подяками він відзначив найкращих працівників.

П. С. Золотий подякував колективу ДП “Новоушицьке лісове господарство” за вклад у становлення та розвиток лісового господарства Хмельниччини і відзначив кращих почесними грамотами та подяками

Представники влади також виступили із привітаннями на адресу колективу лісгоспу, відзначили його внесок у розвиток району та нагородили працівників почесними грамотами.

У своєму привітанніМ.В Івасик висловила подяку за тісну співпрацю, що склалася між підприємством та Новоушицьким коледжем. Далі від навчального закладу із привітанням виступив аматорський колектив студентів першого курсу.

Після урочистої частини виступили із концертом працівники Новоушицького районного будинку культури.

Прес-служба ДП Новоушицьке лісове господарство”.

dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav dav

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*