Учні допомагали лісівникам залюбки

Адміністрація ДП “Ізяславський лісгосп” вкотре запросила учнів  Михлянського шкільного лісництва «Паросток» долучитися до  акції «Майбутнє лісу в твоїх руках». Того дня учні разом зі своїм керівником допомагали лісівникам висаджувати рослини в декоративному розсаднику.

Перед початком роботи інженер лісових культур І.І. Мартинов провів з учнями інструктаж з техніки безпеки та розповів про технологію вирощування декоративних рослин. Цього дня школярі спільно з лісівниками висадили в розсадник понад 1500 саджанців самшиту вічнозеленого, вирощеного в стаціонарній теплиці.  Діти докладали максимум зусиль до посадки декоративних рослин. Вони поставилися до цієї клопіткої роботи відповідально, старалися, щоб їхні рослини були правильно посаджені та гарно прижились.

Майбутні лісівники також допомагали облаштувати майданчик для реалізації декоративного посадкового матеріалу біля торгового павільйону «Лісовичок». Тут виставлено для продажу рослини в контейнерах. Рослин було цілий букет: туя західна «Смарагд», туя західна «Пірамідальна», туя західна «Колумна», туя західна «Брабант», ялівець козацький «Тамариксифолія»,  ялівець козацький «Гляука», ялівець китайський «Скурокет», самшит вічнозелений та інші.

У процесі роботи учні шкільного лісництва мали можливість ознайомитися з особливостями вирощування декоративного посадкового матеріалу, а також вирощування сіянців основних лісоутворюючих порід, ознайомитися з асортиментом рослин, які вирощує підприємство, а також відвідати стаціонарну теплицю, де проводиться вкорінення живців декоративних рослин.

Учні, переповнені приємними враженнями, подякували лісівникам за те, що мали змогу практично ознайомитися з особливостями вирощування рослин.

Прес-служба Ізяславського лісгоспу.

DSC_1128 DSC_1119 DSC_1115 DSC_1126 DSC_1110 DSC_1102 DSC_1113 DSC_1108 DSC_1139 DSC_1099

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*