У Кам’янець-Подільському лісгоспі раціонально та ефективно використовують лісосічний фонд

Щоб забезпечити економічну стабільність в умовах обмеженого лісокористування, в Кам’янець-Подільському лісовому господарстві приділяють значну увагу раціональному та ефективному використанню лісосічного фонду. Акцент робиться на отриманні максимального виходу деревини цінних порід дуба та ясена. Заготовлену деревину вивозять хлистами на нижній склад Дунаєвецького лісокомплексу, де розробляють і сортують відповідно до стандартів.

Днями інженерно-технічні працівники лісгоспу провели щорічне навчання та перевірку знань вимог держстандарту й технічних умов щодо матеріалів круглих цінних порід. Керівники структурних підрозділів і працівники, зайняті на заготівлі та розкряжуванні деревини, знайомилися з процесом сортування деревини, ретельним відбором цінних сортиментів, формуванням однорідних партій. А також вони перевіряли свої знання на практиці.

Слід зазначити, що за рахунок раціонального відбору, дотримання вимог ДСТУ і ТУУ торік підприємству вдалося збільшити вихід лісоматеріалів круглих відповідно сортиментної структури по дубу на 7,8, по ясену-на 10,9 відсотка.

Пресслужба Хмельницького ОУЛМГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*