У конструктивному руслі

У ДП «Ізяславський лісгосп» під головуванням директора П.І. Курельчука відбулася технічна нарада. У її роботі взяли участь головні спеціалісти підприємства, лісничі та керівники інших підрозділів, працівники апарату управління.

Керівник підприємства проінформував про результати планового фінансового аудиту відповідності, який проведено аудиторами Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства. Виходячи з результатів дослідження, аудиторська група дійшла умовно-позитивного висновку щодо дотримання актів законодавства підприємством при здійсненні фінансово-господарської діяльності. Наголошено на виявлених незначних недоліках при оформленні документації та у веденні виробничої і господарської діяльності, а також на недоліках, про які йшлося на нараді в Хмельницькому ОУЛМГ.

Далі детально по кожному напрямку діяльності доповіли головні спеціалісти підприємства. Зокрема, головний інженер М.Д. Макарук наголосив на виробничих питаннях: заготівля сортиментів визначених розмірів і технічних характеристик для реалізації споживачам згідно з договорами, раціональне розкряжування деревини, постійний контакт лісничих, контролерів лісозаготівельного виробництва і спеціалістів апарату управління по заготівлі і наявності продукції, виконання сортиментного плану заготівлі деревини.

Головний лісничий В.П.Зайчук акцентував увагу на посиленні заходів з охорони й захисту лісу в літній період, а також на належному санітарному стані насаджень.

Головний бухгалтер Д.П.Зафт, детально проаналізувала акт перевірки сусідніх лісгоспів ревізійною комісією Державного агентства лісових ресурсів України. Акцентувала увагу на зауваженнях, які стосуються бухгалтерського обліку.

Прес-служба Ізяславського лісгоспу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*