У лісах Хмельниччини дозріла лісова суниця: чим корисна та як її правильно збирати

Вітамінна бомба – саме так говорять про лісову суницю. Адже ягоди містять мікроелементи, пектини, кислоти, вітаміни та ефірні олії.

Наприклад, у суниці в два рази більше заліза, ніж у сливах, і в 40 разів більше, ніж у винограді! А ще вона має першість серед інших ягід і фруктів з вмісту кальцію.

Росте суниця фактично всюди, але найчастіше вона зустрічається в березових гаях або соснових лісах.

Сьогодні ми розповімо певні правила, за якими ягоду збирають і сушать. Вони є досить важливими, оскільки дозволяють зберегти поживні і корисні речовини в плодах.

  • Дозрівають плоди в червні-липні, тому збір їх проводиться в той же час. Найкраще збирати червоні ягідки вранці після висихання роси, або ввечері. Але обов’язково в сонячні дні.
  • Важливо також зберігати цілісність ягідок, щоб вони не були пом’ятими або мокрими.
  • Сушка проводиться в затінку: ягоди розкладають тонким шаром на дерев’яній поверхні, де вони не зможуть окислитися.
  • Перевірити, чи правильно проведена сушка, дуже просто — ягідки легко розсипаються. Зберігати їх можна не більше двох років в морозильній камері або тканинних мішечках.

До слова, суниця корисна не лише своїми плодами, але й листям і навіть корінцями. Але їх потрібно збирати в період цвітіння, тобто в травні або на початку червня.

Листочки потрібно сушити тонким шаром у затінку і з хорошою циркуляцією свіжого повітря. При сушінні рекомендується час від час ворушити листочки. Зберігаються вони в тканинних мішечках не більше року.

Корінці ж викопують, очищають від землі, промивають, ділять на частини і сушать тонким шаром у місці, де немає прямих сонячних променів. Зберігають їх не більше року.

Пресслужба Хмельницького ОУЛМГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*