У лісівників Хмельниччини – технічне приймання виконаних лісокультурних робіт

   Погодні умови цьогорічної весни  посприяли успішній посадці лісових культур. Зміна температурного режиму, достатня кількість опадів, якісний посадковий матеріал при вмілій організації роботи  забезпечують хороші результати  створення лісових культур  на майбутнє.

  Згідно з вимогами після посадки здійснюється технічне приймання лісокультурних робіт з метою визначення  їх якості та відповідності проекту лісових культур. Для цього створюються комісії з числа спеціалістів підприємства та лісництв.

 Ділянки, які не відповідають вимогам щодо густоти садіння або висіву, мають відхилення від запланованого породного складу, технології створення, підлягають виправленню й повторному технічному прийманню. Неприйняті  лісові культури не включаються у виконання плану лісокультурних робіт.

 Зараз приймання проводиться в усіх лісогосподарських підприємствах Хмельниччини. За його підсумками буде дана оцінка проведенню цьогорічної лісокультурної кампанії. Потім слід забезпечити догляд за лісовими культурами – створення сприятливих умов для їх росту, скорочення строків зімкнення й переведення в покриту лісом площу, усунення негативного впливу трав’яної рослинності й порослі малоцінних порід. Все це допоможе формувати в майбутньому високопродуктивний і екологічно здоровий ліс.

  До речі, на травневій колегії обласного управління лісового та мисливського господарства питанню технічного приймання лісокультурних робіт було приділено велику увагу.

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*