У Новоушицькому декоративно-квітковому розсаднику – активні весняні роботи

Навесні жителі міст і сіл активно купують саджанці декоративних порід, щоб створити казковий ландшафт. Але чи задумувалися ви, скільки часу потрібно, аби виростити якісний посадковий матеріал?

Новоушицький лісгосп десятки років успішно займається вирощуванням декоративних рослин для озеленення парків, садів та присадибних ділянок. Задля того, щоб мати здоровий, міцний посадматеріал працівникам доводиться багато працювати.

Вегетативне розмноження деревних рослин – один із видів весняних робіт у лісгоспі. Час, коли йде швидкий ріст молодих пагонів – найкращий для успішного укорінення зелених і напівздерев’янілих живців.

Живцювання – один з видів вегетативного розмноження як листяних, так і хвойних рослин, що масово використовується у декоративних розсадниках, бо отримані сорти й форми максимально схожі на материнські рослини. Важливим моментом у такому розмноженні рослин є те, що саджанці, отримані живцюванням, раніше набувають товарного  вигляду й готові до реалізації.

Працівники Новоушицького декоративно- квіткового розсадника живцювання проводять в новій теплиці, побудованій у 2020 році. Тут є близько 50 тисяч живців.

Також у теплиці встановлена автоматична система зрошення туманного типу, а задля забезпечення оптимальних умов температурного режиму вона вкрита притінюючою сіткою, щільністю 90 відсотків.

Після укорінення за молодими живцями будуть доглядати та плекати їх, допоки вони не стануть окрасою  парків чи скверів.

Придбати якісний посадковий матеріал можна у нашому лісовому Інтернет-магазині.

https://kmlisshop.org.ua/

Пресслужба Хмельницького ОУЛМГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*