У Новоушицькому лісгоспі посадили плантацію ялиці білої

Для розширення  асортименту продукції та її якості працівники Новоушицького лісництва  посадили плантацію ялиці білої площею один гектар. Це складає 48 відсотків від усіх плантацій новорічних дерев, посаджених у 2019 році в лісгоспі. Посадковий матеріал для плантації  придбали у ДП “Вигодське лісове господарство” Івано-Франківського ОУЛМГ.

Ялиця біла є інтродуцентом для Новоушиччини та Поділля в цілому і новим деревним видом для вирощування по підприємству. Вона має суттєві переваги перед ялиною європейською в плані закладки та формування крони, естетичної привабливості для покупців новорічних дерев.

У рамках акції “Майбутнє лісу в твоїх руках” до посадки сіянців ялиці білої були залучені  учні  навчально-виховного комплексу Новоушицька загальноосвітня школа І-ІІІ ст.. №1, гімназія. Безпосередньо перед роботою інженер лісових культур С. В. Кривий прочитав освітню лекцію про відтворення лісів, методи їх посадки та ролі плантацій новорічних дерев у забезпеченні естетично-духовних потреб населення.

Потім учні під керівництвом старшого майстра лісу Новоушицького лісництва С. С. Кондратова провели посадку сіянців ялиці на плантації. Молодь отримала практичні навички й розуміння важливості посадки лісів у нашій країні.

Прес-служба ДП “Новоушицьке лісове господарство”.

image3 image1 image2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*