У ПАРКУ ГЕРОЇВ АТО – НОВІ ДЕРЕВЦЯ ТА КУЩІ

   За ініціативи лісівників ДП «Летичівський лісгосп» та виконкому Меджибізької селищної ради днями в парку Героїв антитерористичної операції, що розташований майже в центрі Меджибожа, висаджено  маленькі дуби, клени, берізки, кущі калини та самшиту.    Вони  посаджені в рамках програми Президента держави «Зелена країна». 

  Громадська акція Держлісагентства «Створюємо ліси разом» проходила організовано,  весело і дружно. Лісівники завчасно накопали саджанців і доставили їх до місця, працівники виконкому підготували площу. Одні копали ямки, інші заливали воду, саджали і втрамбовували навкруг саджанців землю.

 Головний лісничий Олександр Штойко й інженер з охорони та захисту лісу Олександр Айзенко розповідали, з яких лісництв і що саме привезено і про вибагливість догляду окремих насаджень.

До речі, разом з депутатським корпусом доповнював сквер і депутат селищної ради, майстер Головчинецького лісництва Павло Мельник.

    Синоптики обіцяють дощі. Отож учасники акції сподіваються, що саджанці добре приживуться і невдовзі радуватимуть красою та прохолодою.

Пресслужба Летичівського лісгоспу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*