У СВЯТА ЛІСГОСП ПРИЙНЯВ БАГАТО ГОСТЕЙ

Здавнапро щедрість, доброту людини можна було сказати, тільки подивившись скільки дітей, дорослих приходить до оселі в різдвяні свята привітати господаря і його родину. Чим більше було бажаючих  колядувати, щедрувати,  сіяти і віншувати господарів, тим кращим, багатшим буде наступний рік.

У Різдвяні свята в адміністративній будівлі ДП «Шепетівський лісгосп» лунали веселі дитячі і дорослі голоси, які прославляли Народження Сина Божого, господарів цього дому, бажали Божої благодаті і всіх земних щедрот.

Приємно, що завітали до працівників підприємства не лише підлеглі учнівські лісництва, а й діти з міських садочків, шкіл, представники церковних громад та громадськості  міста і району. Кожний з колективів мав свою цікаву і неповторну програму вітань.

Колектив ДП «Шепетівський лісгосп» щиро вдячний за всі теплі слова та побажання які пролунали для них і в свою чергу бажає здоров’я, радості, щастя, благополуччя, добра, любові, гарних подій для кожного і для України.

Прес-служба Шепетівського лісгоспу.

1

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>