У Старокостянтинівському лісгоспі відбулася конференція трудового колективу

  Директор підприємства  Ю.Д. Грачук проаналізував діяльність підприємства за 2020 рік, зупинившись на виконанні виробничої програми. Торік лісовідновлення  проведено  на площі 99 га, рубки догляду в молодняках —  на площі 338 га, рубки формування і оздоровлення лісів та інші заходи виконано на площі 524 га. При цьому заготовлено 36,3 тисячі кубометрів ліквідної деревини. А від рубок головного користування одержали 23,2 тисячі кубометрів ліквідної деревини. Обсяг  реалізованої продукції склав 68,2 мільйона гривень. Середньомісячна заробітна плата штатного працівника  становить 14712 гривень. За 2020 рік лісгосп загалом сплатив 32 мільйони гривень.податків.
     Значні кошти підприємством  спрямовано на придбання техніки, капітальні ремонти, на задоволення соціальних потреб працівників. Зокрема, на комплексні заходи з охорони праці витрачено 560,3 тисячі гривень – більш ніж вдвічі від запланованого.
       Із  співдоповіддю виступила голова профкому Л.С Османкіна, яка зазначила, що адміністрація дотримувалася положень колективного договору і створення безпечних умов праці. Виступаюча також ознайомила присутніх із соціальним захистом на підприємстві, проінформувала про виконану роботу. В санаторіях було оздоровлено 2 працівники  лісгоспу. Надавалася   допомога працівникам  у зв’язку з сімейними обставинами, на лікування, на поховання близьких родичів, при  народженні дитини та інші виплати, передбачені колективним договором.
      Головний економіст Л.Д.Мусат ознайомила учасників конференції з проектом колективного договору на 2021 рік.
    В обговоренні взяли участь представники структурних підрозділів. Виступаючі визнали колективний договір виконаним.
      Голова обласної організації профспілки працівників лісового господарства  В.М. Лісовий відзначив у своєму виступі ефективну й стабільну роботу трудового колективу, акцентував увагу на практичних діях профспілки та адміністрації щодо належного соціального захисту працюючих.
   
Пресслужба ДП “Старокостянтинівське ЛГ”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*