У Старокостянтинівському лісгоспі відкрили меморіальну дошку на честь Лук’янова Бориса Миколайовича

     На території центральної садиби державного підприємства  “Старокостянтинівське лісове господарство»” відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки  на честь 100-річчя з дня народження видатного фахівця лісової галузі   Лук’янова Бориса Миколайовича – Міністра лісового господарства Української РСР у1966-1979 роках. 
    Трудовий шлях Б.М Лук’янов розпочав на Поділлі з посади лісничого Проскурівського лісництва, а з 1946 по 1950 рік працював старшим лісничим Старокостянтинівського та  Кам’янець- Подільського лісгоспів.
     На мітингу директор Старокостянтинівського лісового господарства Юрій Грачук розповів про  трудові досягнення   Бориса Миколайовича, його внесок у розвиток лісової галузі України. 
У торжествах  взяли участь голова Старокостянтинівської територіальної громади Микола Мельничук, начальник управління освіти виконавчого комітету міської ради   Анатолій Пасічник, племінник ювіляра Сергій Кицюра, вихованці Самчиківського шкільного лісництва  та колектив   лісгоспу.
     У 1971 році Борису Миколайовичу присвоєно звання Заслуженного лісовода Української РСР,   він нагороджений орденами та  відзнаками різних рівнів.
    Працівники Старокостянтинівського лісгоспу пишаються тим,  що Б.М. Лук`янов  працював на їхньому підприємстві. Завдяки його наполегливій праці у післявоєнні роки відновлювалися  лісництва, створювалися нові робочі місця і, найголовніше, –  відроджувались ліси.

Слід зазначити, що Старокостянтинівський лісгосп був добрим початком для становлення майбутніх керівників лісової галузі України.

Пресслужба ДП “Старокостянтинівське ЛГ”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*