У Ярмолинецькому лісгоспі сіють і саджають овочі, з яких готуватимуть продукцію швидкого приготування власного виробництва

Ярмолинецький лісгосп успішно розвиває побічне користування. На підприємстві виготовляють як натуральні чаї та мед з власної пасіки, так і борщові набори. А віднедавна ще й почали випускати різноманітну продукцію швидкого приготування для ЗСУ. Працівники розробили спеціальну рецептуру і оформили нову серію продукції згідно зі всіма стандартами: сухі супи, каші та тушкованки.

Звісно, для приготування страв потрібні інгредієнти. Овочі лісівники вирощують самостійно, тому продукція екологічно чиста. Наразі в розсадниках та на зораних землях розпочали садити овочеві культури.

У всіх лісництвах підприємства уже посаджено понад 0,9 га картоплі, 0,35 га цибулі, 0,03 га часнику. Посіяно 0,3 га моркви, стільки ж столового буряка та зелені. Наразі лісівники саджають розсаду помідорів, перцю, капусти. Садять з любов’ю і сподіваються, що врожай буде багатим.

Такі набори сьогодні поповнюють сили нашим воїнам на передовій. Але ми щиро віримо, що цьогоріч посаджені овочі, використають для приготування фірмових страв, якими лісівники пригощатимуть всіх на честь нашої Перемоги.

Пресслужба Хмельницького ОУЛМГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*