Хмельницьке ЛМГ активно оформляє право постійного користування землею

  Виготовлення правовстановлюючих документів на землі лісогосподарського призначення є дуже актуальним,  особливо на земельні ділянки, на які було витрачено державні кошти та виготовлено проекти консервації. За 2018 рік державне підприємство «Хмельницьке лісомисливське господарство» оформило право постійного користування земельними ділянками лісогосподарського призначення на площу майже 414 гектарів. Всього ж оформлено  близько 820 гектарів нових лісів.

  Станом на сьогодні оформлено ще 83 гектари по Деражнянському районі. Документація по Летичівському районі на площу 36,2 га перебуває на державній реєстрації в Державному земельному  кадастрі.

   Також ведуться роботи з оформлення права постійного користування на ліси, в яких відсутні постійні лісокористувачі. Це окремі масиви, що розташувалися на території Копачівської сільської ради Деражнянського району орієнтовною площею 303 га, Вербецької сільської ради Ярмолинецького району – 1,4052 га, Миколаївської сільської ради Хмельницького району – 20,0765 га та Лісогринівецької ОТГ Хмельницького району – 21 га.

   Вся документація на право постійного користування на землі лісогосподарського призначення виготовляється виключно за власні кошти підриємства.

Прес-служба Хмельницького ЛМГ.

lesok

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*