ХМЕЛЬНИЦЬКІ ЛІСІВНИКИ ПІДБИЛИ ПІДСУМКИ ЗА 9 МІСЯЦІВ

Відбулася колегія Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства  з наступним порядком денним:

1. Про підсумки   господарсько-фінансової   діяльності   підвідомчих підприємств обласного управління за дев’ять місяців 2016 року.

Доповідач: Заступник начальника управління Семенець О. П.

2. Про  проведення  сертифікації лісів  на  підприємствах  обласного управління.

Доповідач: Перший заступник начальника управління Хоптинець В.М.

  1. Про підбиття підсумків трудового суперництва за III квартал 2016 року.

Доповідач: Заступник начальника управління Семенець О.П.

  1. Різне.

Відкриваючи засідання, т.в.о. начальника управління Павло Золотий спершу детально розповів про хід виробничої наради в Держагентстві лісових ресурсів і наголосив на тих завданнях, що поставила т.в.о. голови Держлісагентства Христина Юшкевич. Передусім необхідно предметно зайнятися  реформуванням галузі, сертифікацією лісів, скрупульозно проводити аукціони з продажу деревини, налагодити чітку співпрацю із засобами масової інформації, аби не виходили тенденційні, несправедливі газетні матеріали й телепередачі про лісове господарство.

Аналізуючи господарсько-фінансову діяльність підвідомчих підприємств, заступник начальника обласного управління Олександр Семенець зазначив, що вдалося  збільшити обсяг реалізації продукції на 21 відсоток  до відповідного періоду минулого року. Вона  склала майже 388 млн. грн. Усі лісгоспи спрацювали без збитків. Фінансовий результат (чистий прибуток) склав 14281,0  тис. грн.    

На ведення лісогосподарського виробництва використано майже 140 млн.грн,, з них власних коштів –138,5 млн.грн.

На внутрішній ринок за три квартали реалізовано продукції  майже на286 млн. грн,  – 197  відсотків  до торішніх дев»яти місяців.Також підприємства управління відправляли лісопродукцію на експорт. Її продано на суму 102 млн. грн.

Середньомісячна заробітна плата одного  штатного працівника збільшилася за звітний період на 3065 грн. і склала 9255 грн. при середній по Держлісагентству України 6528 грн.Серед двадцяти п’яти підприємств галузі, що мають найбільшу заробітну плату, – п’ять підприємств нашого управління.

На капітальні інвестиції використано 17757,0 тис.грн.Вже  протягом останніх років усі підприємства управління завершують фінансовий рік без недоїмок до бюджетів усіх рівнів та Єдиного соціального внеску.За звітний період до бюджетів  внесено більше 99 млн.грн, – на 48 млн. грн. більше відповідного періоду минулого року.Єдиного соціального внеску перераховано 29 млн.грн.

З другого питання порядку денного виступив перший заступник начальника управління Володимир Хоптинець. Він наголосив на важливості проведення сертифікації лісів підприємств, адже вона забезпечує економічне, екологічне й соціально збалансоване ведення лісового господарства  шляхом виконання відповідних загальновизнаних стандартів, що заслуговують на довіру. Виступаючий детально проаналізував кожну складову сертифікації й закликав керівників підприємств детально вивчити її перед впровадженням у життя.

На колегії підбито підсумки трудового суперництва за третій квартал. Переможцем визнано Славутський лісгосп ( директор Віктор Сапожнік). Друге і третє місця відповідно посіли Хмельницьке лісомисливське господарство та Ярмолинецький лісгосп, де керівниками Ігор Бурковський та Іван Кирилюк.

Обговорено низку питань діяльності підприємств. Так, увага акцентувалася на будівництві лісових автомобільних доріг, проведенні аукціонів з продажу необробленої деревини,  зміцненні матеріальної бази бухгалтерських служб підприємств.

Підбиваючи підсумки колегії, т.в.о. начальника обласного управління Павло Золотий подякував трудовим колективам за успішну працю, закликав ударно попрацювати й у завершальному кварталі року.

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.

img_1097 img_1121img_1124img_1131img_1137img_1145

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*