Цех переробки деревини працює ритмічно

        ДП   «Старокостянтинівське  лісове  господарство»  успішно виконує виробничу програму  року. Заготівля деревини, подальше її вивезення  та   реалізація  проводилися  ритмічно  протягом  чотирьох звітних місяців. Заготовлено 19082 кубометри ліквідної  деревини. Підприємство продає лісопродукцію на аукціонних торгах. За чотири місяці  на внутрішньому ринку реалізовано 17,1 тисячі кубометрів лісопродукції в круглому вигляді на суму  понад 24 млн. грн.
          З  метою  підтримки програми енергонезалежності та задоволення зростаючого   попиту  населення , соціальної сфери   в зоні  діяльності   лісгоспу за чотири місяці  реалізовано  1,8 тисячі кубометрів  дров’яної деревини непромислового призначення. 
 .
            Неможливо точно спрогнозувати, що в майбутньому забезпечить економічну стабільність лісгоспу: кругляк чи його переробка. Певний період кращі показники може забезпечувати кругляк, але коли його реалізація  падає, то ситуацію врівноважує переробка. Тому вона є вагомою частиною виробничої діяльності ДП «Старокостянтинівське лісове господарство».  Загальний лісосічний фонд лісгоспу забезпечує сировиною  технологічні потужності переробки. Товарна продукція, що випускається в цеху переробки (обрізний і необрізний пиломатеріали) реалізується як на внутрішній ринок, так і на експорт, в основному до Китаю.   Поставка на експорт  рентабельна для підприємства  і вигідна для держави, бо надходить валюта. До того ж, в цеху переробки постійно зайнято 14 працівників, у перспективі кількість робочих місць може бути збільшена.
           За чотири місяці  в цеху  перероблено  1678 кубометрів деревини. Основними видами продукції є: дошка необрізна, дошка обрізна, брус з  дуба, ясена, сосни. Обсяг реалізованої продукції  становить 3055,5 тис. грн. На експорт реалізація необроблених лісоматеріалів в круглому вигляді не проводилась. Натомість реалізовано майже 199 кубометрів пиломатеріалів .

Пресслужба ДП «Старокостнтинівське ЛГ»

       

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*