Шана нашим ветеранам

%d0%b3%d1%80%d0%b0%d1%87%d1%83%d0%baДмитро Федорович Грачук, якому сповнилося 80 років, добре знаний на Поділлі лісівник. Ще б пак, пропрацював у лісовому господастві Хмельниччини понад 45 років.

Народився він 22 жовтня 1936 року в селі Курівка Городецького району Хмельницької області в сільській родині, де понад усе цінували порядність, відповідальність, честь і правду. У 1945 році пішов на навчання до Курівської середньої школи, яку закінчив  у 1956 році і був призваний на строкову службу до лав Збройних сил. Псля демобілізації вступив на навчання до Львівського лісотехнічного інституту. За направленням вузу   з 1964року працював помічником лісничого  Більчаківського лісництва Соснівського  лісгоспзагу Ровеньської області.

Хоча слід сказати, що юнак  трудову діяльність розпочав ще навчаючись у школі : з вересня 1952  по вересень 1953 року працював робітником газової печі Сатанівського цукрового заводу. З 1967 року  прийшов на роботу до Старокостянтинівського лісгоспзагу помічником лісничого Грицівського лісництва, а з листопада 1979  переведений на посаду лісничого Грицівського лісництва. З 1 жовтня 2010 року пішов на заслужений відпочинок.

За  трудову діяльність Дмитро Федорович жодного разу не засумнівався у своєму виборі. Робота у лісовому господарстві  приносила йому задоволення, а ще – усвідомлення того, що робить потрібну і важливу справу — ростить ліс для майбутніх поколінь. Він відмінно знав справу, вмів оперативно вирішувати нагальні проблеми, тобто був справжнім професіоналом. Про його професійні успіхи свідчать численні відзнаки: нагрудний знак “Відмінник лісового господаврства “, іменний годинник голови Державного комітету лісового господарства України, Почесна грамота Державного комітету лісового господарства України. Окрім того він неодноразово нагороджувався почесними грамотами Хмельницького обласного управління лісового господарства і грамотами  Старокостянтинівського лісгоспу.    Та , мабуть , найбільшою нагородою для Дмитра Федоровича є шана й повага людей, які його отчують і тих хто працював під його керівництвом. Тим він і щасливий.

Дмитро Федорович успішний не лише в роботі, він має чудову родину.  Завжди поруч була і є його мудра дружина Таїсія Сергіївна, яка завжди зрозуміє і підтримає.  Окрасою життя  Дмитра Федоровича є його діти : син -Юрій, який  зараз очолює Старокостянтинівський лісгосп, донька — Олена, вчителька Грицівської школи, невістка Світлана — медичний працівник, зять Богдан — працівник лісового господарства і, безумовно, улюбленці дідуся онуки: Юрій — студент Львівського лісотехнічного інституту і Дмитро  – школяр.

Нехай Вам,  Дмитре Федоровичу, ще багато-багато років усміхається доля, а життєва дорога буде заквітчана новими  радісними подіями і повагою людей.

  Колектив ДП “Старокостянтинівське лісове господарство”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*