ШЕПЕТІВСЬКІ ЛІСІВНИКИ ПЕРЕДАЛИ ШКОЛІ ВІДІОПРОЕКТОР

Учнівське лісництво «Пліщинське» відоме далеко за межами області, бо було учасником та переможцем багатьох обласних, всеукраїнський та міжнародних конкурсів; неодноразово дивувало  новаторськими ідеями та підходами до вивчення лісівничої справи.

Лісництву всього лиш десять років, а скільки добрих справ уже встигли зробити хлопчики та дівчатка.   Весь  цей час незмінними були керівники лісництва – вчитель М.А.Зведенюк  та директор ДП «Шепетівський лісгосп» В.М.Сасюк. Саме вони вчать дітей азів лісівничої справи, насінництва, охорони й захисту лісу. Постійно зустрічаються з школярами  головний лісничий  О.В.Заблоцький  і лісничий  М.В.Савчук.

Ось і цього разу участь в уроці-семінарі взяв директор ДП «Шепетівіський лісгосп» В.М.Сасюк. Разом з учнями обговорили важливість  лісогосподарських професій та перспективи на майбутнє. Володимир Михайлович  передав  учнівському лісництву відеопроектор для перегляду наукових фільмів. Це дасть змогу учням розширити тематику занять та зробити їх більш змістовними і цікавими.

Прес-служба Шепетівського лісгоспу.

2 1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*