Школа під відкритим небом

Лісівники Шепетівщини спільно з педагогічним колективом міської ЗОШ №1 реалізували проект «Школа під відкритим небом». Реалізація проекту відбулася в рамках всеукраїнськї акції «Майбутнє лісу у твоїх руках». Робота над проектом розпочалася ще навесні й тривала все літо. Члени учнівського лісництва «Паросток» спільно з працівниками ДП «Шепетівський лісгосп» розбивали територію, облаштовували доріжки, будували  та  фарбували альтанки.

З початком нового навчального року учні молодших класів з радістю тут проводять уроки з природничих наук. Нещодавно відбувся відкритий урок у зеленому класі, на який завітали директор ДП «Шепетівський лісгосп» В. М. Сасюк, керівник учнівського лісництва, інженер охорони і захисту лісу М.М. Маєвський, інженер лісових культур А.О. Кирильчук, директор ЗОШ №1 Н.М. Собчук, вчителі та учні школи, батьки.

Людина починається з добра – під таким девізом проходила зустріч, під час якої відбулася посвята учнів п’ятого класу в юні лісівники.

Вітаючи п’ятикласників з такою важливою подією, Володимир Михайлович Сасюк побажав усім присутнім любити та берегти природу рідного краю, гарно навчатися та проводити більше таких цікавих, пізнавальних уроків на свіжому повітрі.

Прес-служба Шепетівського лісгоспу.

DSC_0319 DSC_0341 DSC_0366 DSC_0389 DSC_0433 DSC_0465

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*