Учнівські лісництва

Мережа учнівських лісництв Хмельницької області складається з 44-х учнівських об’єднань, навчанням і роботою в яких охоплено 1055 учнів.

Допрофесійна підготовка юних лісівників, індивідуальний усвідомлений вибір професій та направлення їх держлісгоспом на навчання в обраний разом з ними і їх батьками лісівничий заклад освіти, вже отримали особливу увагу й підтримку з боку адміністрації Хмельницького ОУЛМГ і підвідомчих підприємств, а відтепер – мають стати одним із головних результатів профорієнтаційної співпраці керівників та працівників лісогосподарських підприємств і закладів загальної середньої, позашкільної  та вищої освіти.

 В оновленій мережі учнівських лісництв Хмельниччини беззаперечно домінують лісівники Полісся, серед яких за кількістю створених у закладах освіти учнівських лісництв і охоплених ними учнів продовжує лідирувати ДП «Шепетівське лісове господарство», очолюване колишнім волинським юннатом, бригадиром шкільної УВБ В.М. Сасюком. А їх зразкове учнівське лісництво «Пліщинське», яке очолює педагог-ентузіаст юннатівської й лісівничої справи М.А.Зведенюк, в минулому році знову вибороло першість серед учнівських лісництв України і почесне право для лісівників та освітян Хмельниччини приймати у себе Всеукраїнський зліт учнівських лісництв лісогосподарських підприємств і закладів освіти в 2022 році.