Щиро вітали колегу-ветерана

Осіннього дня, наповненого золотими барвами, ветеран Славутського лісгоспу Віталій Адамович Корнелюк відзначав свій 65-й день народження. Завітали до нього  з привітаннями голова ветеранської організації Хмельницького ОУЛМГ Микола Іванович Жилюк та колеги.

   Іменинник прийняв грамоту  та найщиріші вітання від начальника обласного управління лісового та мисливського господарства П.С.Пешка  й грошове заохочення від  колективу  лісгоспу. Прозвучали щирі побажання міцного здоров’я, довгих років життя, невичерпного оптимізму та родинного благополуччя. Бажали ветеранові, щоб його підтримували та надихали рідні люди, розуміли та допомагали колеги, минали негаразди та непорозуміння.

     Віталій Адамович розповідав про цікаві епізоди свого життя та виробничі будні. Згадував, як  розпочинав  професійну стежину. Після закінчення Житомирського лісотехнічного технікуму прийшов працювати у Славутський лісгосп. Очолював  цех переробки деревини, був відповідальним за побічне використання лісу, керував будівельною бригадою та займався питаннями охорони праці на підприємстві.

     Цікаво, що саме у лісі зустрів свою долю… майбутню дружину Ольгу.  Подружжя виховало двох чудових доньок, має онуку. Віталій Адамович – щаслива, добра людина. Лісівники цінують його за людяність, за вклад у розвиток рідного лісгоспу.

 Прес-служба ДП «Славутський лісгосп».

Привітали з 65р

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*