ЩОБ ВОЛОДІТИ ПРОФЕСІЙНИМИ НАВИКАМИ

Для покращення професійних навиків та безпечного виконання лісосічних робіт в ДП «Хмельницьке лісомисливське господарство»  провели семінар-навчання лісорубів шостого розряду та лісників, які мають посвідчення лісоруба шостого розряду та допуск до небезпечних робіт. У важливому заході взяли участь майстри лісу, майстри на лісозаготівельних роботах та лісничі, які  показали свої вміння та навики  в керуванні роботами з підвищеною небезпекою.

Семінар проводився під керівництвом заступника начальника управління лісового та мисливського господарства  Володимира Колесника на рубці головного користування  Прибузького лісництва. ..

Під час проведення  семінар-навчання, в якому взяли участь майже 30 чоловік, значна увага приділялася безпечним методам розроблення лісосік та проведення лісосічних робіт. Були розглянуті різні питання з методів та прийомів, котрі доцільно використовувати в різних робочих ситуаціях. Всі працівники, які виконують лісозаготівельні добрими результатами підтвердили свої кваліфікаційні розряди, а керівники лісосічних робіт показали  вміння керувати роботами з підвищеною небезпекою.

Прес-служба Хмельницького ЛМГ

%d1%8b3 %d1%8b1 %d1%8b2

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>