ЮВІЛЕЙ І ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО ВІДЗАЧИЛИ ГІДНО

Державне підприємство «Славутське лісове господарство» підійшло до свого  80 –річчя з гідними здобутками. До складу підприємства входять 18  лісництв, нижній склад -1, нижній склад -2, лісопромисловий комплекс, автогараж.

Пріорітетним напрямком роботи колективу є вирощування, догляд та збереження лісу, охорона від пожеж, шкідників та самовільних рубок. Сьогодні в колективі – 188 штатних працівників. Очолює передове підприємство досвідчений керівник, відмінник лісового господарства України Віктор Вікторович Сапожнік. За 8 місяців поточного року обсяг реалізованої продукції склав 60800 тисяч гривень, чистий прибуток – 2200 тисяч гривень. Підприємство вчасно відраховує податки та бюджетні платежі, а саме сплачено податків, обов’язкових платежів та внесків на суму 14536 тисяч гривень, в тому числі: Єдиного соціального внеску 2775 тис. грн., збір за спеціальне використання лісових ресурсів 5624 тис. грн. Без затримок виплачується заробітна плата робітникам, для яких створені всі необхідні умови праці.

Цьгоріч відновили ліси на площі 267 га, створено 2,4 га плантацій новорічних ялинок, проведено догляд за лісовими культурами на площі 830 га. Багато  зроблено для профілактики та попередження лісових пожеж. Влаштовано мінералізованих смуг протяжністю 780 км та проведено догляд за ними протяжністю  2656 км. Встановлено 86 стендів наочної агітації на протипожежну тематику, перекрито позапланових доріг шляхом встановлення шлагбаумів 64 шт. Проведено 100 спільних рейдів з виявлення порушників Правил пожежної безпеки в лісах та 600 рейдів лісовою охороною з виявлення лісопорушників. Встановлено дві протипожежні вежі в Хутірському і Кривинському лісництвах, які облаштовані засобами відео спостереження. Закуплено два пожежних модулі на базі автомобілів ГАЗ-66 та Мітсубісі «L-200». Загалом на протипожежні заходи в 2016 році витрачено близько 1,5 мільйони грн.

За традицією до професійного свята слід відзначити найкращих працівників. Серед них: лісничі- Жуківського лісництва Вячеслав Свідзінський, Голицького – Олександр Веремій, Хутірського – Юлій Білецький, Славутського – Тарас Нерода, Стриганського – Сергій Онопрійчук, інженер лісового господарства Олег Ящук, старший інспектор з кадрів Таїсія Богдан, водій пожежного автомобіля Геннадій Яцков, тракторист автогаража Микола Шпак, вальник лісу Валентин Гуменюк, лісокультурниці Лілія Локайчук , Валентина Туринська, Людмила Захарчук.

Шановні працівники лісового господарства, плекаючи своєю невтомною і наполегливою працею лісовий фонд України, ви забезпечуєте надійний захист земельних угідь, поліпшуєте екологічний стан довкілля, одночасно збільшуючи випуск продукції  лісового  господарства.

Щиро дякуємо  вам, шановні працівники та ветерани лісового господарства, за невтомну працю і самовідданість. Бажаємо вам і вашим родинам міцного здоров»я, добра та благополуччя, подальших успіхів у справі збереження лісових багатств нашої держави на благо нинішнього та майбутніх поколінь українського народу!

 3 1 2Прес-служба Славутського лісгоспу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*