Юні дослідники допомагають лісівникам

У рамках акції «Майбутнє лісу в твоїх руках»  в Дунаєвецькому лісництві  ДП «Кам’янець-Подільський лісгосп» проведено лісівничо-екологічний захід з членами шкільного лісництва Миньковецької загальноосвітньої школи. Юні лісівники навідалися до своїх підопічних насаджень  в кварталах 8-9, де розвісили виготовлені власноруч  гніздівлі.

    Ветеран лісового господарства  Любов Володимирівна Войнаровська  провела дітей по просвітній стежині, ознайомила, як пережили зиму інтродуковані породи в дендрарії, які пташки повернулися з вирію та шукають своїх домівок.

    Особливу зацікавленість викликало спостереження за укоріненням  власноруч висаджених живців   декоративних та лісових порід в  теплиці лісництва. Торік діти провели живцювання в кількості 500 штук. Рослини, що укоренилися, будуть висаджені в контейнери та в шкілку декоративних порід розсадника.  А уже  протягом цілого вегетаційного періоду   юні лісоводи будуть спостерігати за ростом та розвитком рослин, вивчати як впливають на них підживлення, формування та агротехнічні догляди. Дані з їхніх спостережень лісівники використають в своїх технологіях при вирощуванні садивного матеріалу.

Прес-служба Камянець-Подільського лісгоспу.

изображение viberс viber image 2019-03-25 , 13.16.38 изображение viberлб изображение viberп

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*