Якщо йдете по гриби

  В осінню пору люди прямують до лісу на «тихе полювання». Їхня «зброя» – це кошики та відерця. Вони шукають гриби. Адже саме восени гриби непомітно виростають в шарі мокрого осіннього листя.
Гриби можна збирати в будь-який час доби, і все-таки дійсний грибник зустрічає сонце в лісі. Так повелося здавна. І виявляється, не випадково. Рано вранці, поки сонячні промені косі, а шапки грибів вологі від роси, гриб видніше. Крім того, гриб у цей час доби більше міцний, пружний, у ньому менше хробаків. Важливо й те, що першопрохідники завжди виграють в аматорів які люблять поспати. Справді, останнім можуть дістатися одні пеньки. Не випадкове прислів’я: щоб грибів набрати, треба раніше встати.
Збираючись у ліс, звечора підготуйте одяг. Він не повинен сковувати рухи. Бажано, щоб низ штанів і рукавів, був «зібраний». Такий одяг надійно захистить від гострих сучків, хвої, кліщів, комарів. На ноги краще надягти чоботи, шкіряні або утеплені гумові. У такому взутті не страшні ні вогкість, ні змії.
Шановні «мисливці» будьте уважні та відповідальні не заходьте на ділянки де ведуться лісосічні роботи. Жодний гриб не вартує вашого життя!!!

 

Адміністрація ДП «Старокостянтинівський ЛГ»

e18e93c6e8f3dafc6817bdcfc2aa614d81a4511b-0f konferencija-den-2-3-151-36

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*