Ярмолинецький лісгосп торік працював ефективно та прибутково

 Державне підприємство «Ярмолинецьке лісове господарство» –  бюджетоутворююче підприємство регіону. Лісгосп одним з перших у лісовій галузі Хмельниччини почав займатися побічним користуванням, і на сьогодні  лідирує. 

На території Зіньківського та Вишнівчицького лісництв розташовані розсадники. Майже 2,5 га землі відведено під ягідництво. Яблуневі сади займають понад 5 га. У 2021 році реалізовано ягід на 600 тис. грн. Яблук  зібрали 40 тонн  До речі, займаються на підприємстві і виробництвом та реалізацією меду, діє власна торгова марка «Ярмліс», продукція якої користується попитом не лише на теренах області, а й за її межами. 

Ще один пріоритет лісгоспу – заготівля тріски паливної  для підприємств теплокомуненерго Хмельницької області та інших регіонів України.  За ініціативи директора підприємства Івана Кирилюка цей напрямок діяльності впровадили ще в 2012 році. До речі, першими в лісовій галузі держави.  Якщо в перший рік дохід від реалізації тріски паливної становив 348 тис. грн., то в 2021 році цифра склала – 11 мільйонів 457 тис. грн. У 2022 році підприємство планує отримати від реалізації тріски паливної 25 мільйонів гривень.

Лісгосп успішно працює на всіх напрямках. Торік  заготовили від рубок головного користування 18057 кубометрів лісопродукції, від рубок формування та оздоровлення лісів – 60600 кубометрів. Обсяг реалізації продукції склав 145 млн. 480 тис. грн.

Середньомісячна заробітна плата штатного працівника за 2021 рік становить 31087 грн. Працівники лісгоспу забезпечені потужним соціальним пакетом. Підприємство працює стабільно, не має заборгованості із заробітної плати, а також до державного та місцевого бюджетів з обов’язкових платежів.

Постійно оновлюється автотранспортний парк підприємства та поліпшуються умови праці. Минулого року придбано 6 нових тракторів з балочним ведучим переднім мостом та автомашину ЗІЛ-131 з гідроманіпулятором.

Директор підприємства Іван Кирилюк наголошує, що головна цінність підприємства – люди. Це дає можливість досягнути запланованих результатів. Колектив Ярмолинецького лісгоспу завжди націлений на досягнення вагомих результатів.

Пресслужба Хмельницького ОУЛМГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*