Ізяславський лісгосп взяв активну участь у святкуванні Дня міста

З нагоди святкування Дня  міста в Ізяславі відбулися численні масові заходи, участь у яких взяли й працівники ДП «Ізяславський лісгосп». Крім представників місцевої влади, громадськості до участі в торжествах долучилася делегація членів громадської організації шанувальників 5-го полку уланів заславських із польського міста Остроленка. До речі, для польських гостей директор ДП «Ізяславський лісгосп» П.І. Курельчук  провів оглядову екскурсію підприємством.

Щодо самого святкування, то воно розпочалося з урочистої ходи від приміщення Ізяславської міської ради вулицями Незалежності, Грушевського та Шевченка до Співочого поля, де і відбулося масштабне концертно-розважальне мистецьке шоу, присвячене Дню міста. Під час ходи представниками влади міста Ізяслав, Ізяславського району, польської делегації було покладено квіти до меморіалу воїнів-визволителів у Парку Слави та до меморіалу жертвам голодомрів і політичних репресій.

Традиційно під час урочистостей адміністрацією міста відзначаються громадські активісти, кращі працівники установ, підприємств та організацій  Щороку отримують відзнаки і працівники ДП «Ізяславський лісгосп». За сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня міста відзначені грамотами Ізяславської міської ради працівники підприємства –  верстатник цеху переробки деревини О.В. Кирилюк, майстер цеху переробки деревини Л.О. Кирилюк, лісничий Лютарського лісництва О.М. Ковбель, водій  М.В. Грицюк.

Прес-служба Ізяславського лісгоспу.

IMG_9714 IMG_9715 IMG_9732 IMG_9892 IMG_9893 IMG_0309

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*