Ізяславські лісівники протистоять пожежам

Чотири пожежі в лісах Ізяславського району ліквідувала лісова охорона ДП «Ізяславський лісгосп» протягом першої половини квітня. Всі випадки загорянь сталися з вини населення, в основному через підпали сухотрав’я.

Ще стільки ж виїздів зробили лісівники на ліквідацію вогню на полях, в селах, уздовж доріг. Відтак більше двох десятків особового складу, чотири пожежних автомобілі, дві автоцистерни та стільки ж тракторів боролися з вогнем зі світанку до смеркання. Така ціна людської недбалості та байдужості.
Лісові пожежі несуть величезні збитки. Окрім втрат вартості самої деревини, витрат на гасіння пожеж, сюди варто віднести втрати від зниження кількості кисню, фітонцидів, що виділяються лісом, погіршення якості, стану лісів, непридатність для використання їх в рекреаційних цілях. Лісові пожежі знищують звірів і птахів, що живуть в лісах, знижують приріст насаджень, збільшують вітровальність і послаблюють деревостани. А потім усихаючі дерева стають осередком шкідників і хвороб лісу.
Лісівники вкотре звертаються до мешканців Ізяславського району із закликом утриматися від спалювання сухих залишків рослинності. Особливо неприпустимими є такі дії поблизу лісових масивів. Адже неконтрольований вогонь за сухої погоди швидко поширюється, знищуючи гектари насаджень, завдаючи величезної шкоди довкіллю.
Прес-служба ДП «Ізяславський лісгосп».

 3 4 1 2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*