Із думкою про майбутнє

ДП “Новоушицьке лісове господарство” практично завершило підготовку до зимового періоду в лісокультурному виробництві.

До зими, методом сідлання, здійснено догляд за лісовими культурами на площі 69,9 га, із них у лісорозведенні – 15 га. Підготовлено під культури наступного року 5 га зрубів. Доповнено лісові культури  на площі 5 га. І якщо погодні умови будуть сприяти,  ці роботи  продовжать.

Розсадники підприємства завершують закладати  на зберігання лісове насіння. Перш за все  стратифіковано 50 кг насіння клена-явора та насіння кісточкових і плодових порід.

Приємно відзначити, що попри складну ситуацію із заготівлею жолудя дуба, підприємство практично виконало заплановані обсяги заготівель – припасено 1300 кг, а з урахуванням жолудя дуба червоного в обсязі 1200 кг, значно  перевиконало завдання. Тому, враховуючи дефіцит насіння в поточному році, його закладання у траншеї здійснювалося особливо ретельно, із дотриманням усіх нормативів. Також насіння  оброблено фунгіцидом системної дії “Престиж”.

Прес-служба Новоушицького лісгоспу.

2 1

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>