І ВЛАДА, І СТУДЕНТИ ДОПОМАГАЛИ ЛІСІВНИКАМ

Приємно, коли до  створення нового насадження  долучається якомога більше людей, бо це відчутна  допомога лісівникам. До того ж, особиста участь громадян, особливо молоді, у створенні лісів сприяє вихованню шанобливого ставлення до природи.

Днями до посадки зелених насаджень долучилося керівництво Новоушицького району. Працівники Новоушицької районної державної адміністрації на чолі із головою Танасійчуком Ю. С., апарат Новоушицької районної ради та студенти Новоушицького коледжу ПДАТУ в рамках акції “Майбутнє лісу в твоїх руках”  посадили плантацію декоративних рослин на території Новоушицького декоративно-квіткового розсадника. Безпосередньо перед посадкою працівники ДП “Новоушицьке лісове господарство” провели короткий інструктаж та роз’яснили особливості технології посадки лісу під меч Колесова. Також перед учасниками акції виступив директор підприємства Стецюк П. А. з тематичною лекцією про відтворення лісових насаджень. В рамках даного заходу було створено близько 0,2 га декоративних насаджень.

ДП “Новоушицьке лісове господарство” висловлює подяку усім учасникам та особисто голові Новоушицької районної державної адміністрації Танасійчуку Ю. С. за сприяння та  підтримку в проведенні даної акції, а також за допомогу підприємству в напружений лісокультурний період.

Прес-служба ДП Новоушицьке лісове господарство.

4 1 2 3

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*