І в умовах карантину юні лісівники активні

Скільки добрих справ уже б могли зробити юні лісівники Кадиєвецької ЗОШ разом з лісівниками ДП “Кам’янець-Подільський лісгосп”, які звикли дбати про довкілля. На жаль, карантин змусив школярів сидіти вдома і вчитися дистанційно. Але ж і перебуваючи вдома, можна робити цікаві та корисні справи Керівник гуртка  “Юні лісівники” Калиєвецької ЗОШ І-ІІ ступенів Світлана Будник організувала проведення змістовних занять відповідно плану дистанційно. Під час віртуальних уроків учні передивляються фільми про ліс, детально вивчають тваринний та рослинний світ наших лісів, знайомляться з первинними знаннями з лісівництва.

Лісівники ДП “Кам’янець-Подільське лісове господарство” оголосили серед юних лісівників віртуальний конкурс “Майбутнє лісу в твоїх руках” та “Відтворимо ліси разом”. В рамках заходу оголошено конкурс на кращий малюнок про ліс та на креативніший будиночок для птахів. А вже старші юні лісівники позмагаються з написання тематичних робіт та творів на лісову тематику. Напередодні Дня птахів перебуваючи вдома, учні уже виготовляли шпаківні для пернатих друзів. Кожен мав змогу самостійно зробити таку велику справу,знаючи, що саме птахи рятують дерева від комах-шкідників, тому сподіваються, що найближчим часом їхні будиночки стануть прихистком для пернатих рятувальників нашої природи! Будиночки передали лісівникам Кадиєвецького лісництва.

Після закінчення карантину конкурсна коміся з лісівників і вчителів визначить переможців. які отримають призи та нагороди.У лісгоспіі пишаються тим, що навіть в умовах карантину учні активні і мають бажання працювати на благо збереження довкілля.

Прес-служба ДП “Кам’янець-Подільське ЛГ”

csm_ml001_b73e4f687d csm_ml002_d49c619ff0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*