Збирачі ягід і грибів, відпочивальники, бережіть ліс від вогню!

     Після тривалої спеки пройшли рясні дощі. У лісах з’явилися гриби та ягоди, любителі тихого полювання масово потяглися в ліси.  Зелені шати ваблять зараз і відпочивальників. Отож різко зросла загроза виникненню вогню в лісах.

     Усі підприємства Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства посилили патрулювання насаджень, особливо легкозаймистих хвойних, Лісова охорона працює спільно з місцевими підрозділами Державної служби з надзвичайних ситуацій.та поліцією. 

     Під час спільних рейдових перевірок, які зараз відбуваються в усіх лісництвах підприємств,  рятувальники, правоохоронці та лісівники закликають громадян берегти ліс від вогню. Вони наголошують, що тільки за умови відповідального ставлення до пожежної безпеки кожного відвідувача лісу можна запобігти виникненню вогню в зелених насадженнях.   Учасники рейдів розповідають громадянам, як необхідно поводитися, щоб не допустити пожежі в лісі.

    Лісівники  при цьому наголошують, що розкладати вогнище дозволяється лише в рекреаційних зонах, які діють у всіх лісництвах підприємств управління. Але місце необхідно ретельно розчистити від сухої рослинності, а залишаючи ліс – залити попелище водою та переконатися, що воно повністю згасло. 

    Члени рейдових бригад вручають громадянам листівки з основними порадами та закликали берегти ліс від вогню. Такі рейдові перевірки триватимуть і в подальшому.

    Відрадно сказати, що завдяки  відеоспостереженню за лісами, рейдовим перевіркам, посиленому контролю за в’їздом у ліси, а також завдяки прокладанню великої кількості мінералізованих смуг  у насадженнях та завдяки іншим заходам цього року не допущено жодної великої пожежі. Лісівники просять населення відповідально ставитися до збереження нашого спільного багатства – лісу.

Пресслужба Хмельницького ОУЛМГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*