Пішов із життя Заслужений лісівник України СИВУН Василь Михайлович

 Лісівники Хмельниччини з глибокою скорботою сповіщають сумну звістку: на сімдесят другому році життя перестало битися серце знаного лісівника, працелюба, патріарха лісів Подільського краю, патріота України СИВУНА Василя Михайловича.

   Він вірно служив лісовому господарству. Захищав та примножував ліси. Понад 46 років повністю віддавав себе улюбленій справі.  Свою трудову стежину розпочав  з посади помічника лісничого на Житомирщині, працював на Черкащині, рідному Поділлі. Та  найбільше його талант проявився на посаді головного лісничого, а потім – директора Летичівського лісгоспу, яким беззмінно керував з грудня 1991 по лютий 2020 року.  Підприємство зміцніло, стало одним з кращих на Хмельниччині, вийшло на сучасний рівень господарювання. Василь Михайлович розвивав лісокультурне виробництво, освоював передові технології лісозаготівель та первинної переробки деревини, будував лісові дороги.

   За звитяжну працю В.М. Сивун нагороджений Почесною Грамотою Верховної Ради, Подякою Прем’єр-міністра України, Почесною Грамотою ЦК профспілки лісового господарства.  Йому присвоєно почесні звання – Заслужений лісівник України, відмінник лісового господарства.

    Василь Михайлович Сивун пішов у вічність…Світлі та незгасимиі спогади про його незчисленні добрі земні та лісові справи  залишаться в серцях і пам’яті усіх, кого він любив та шанував, і тих, хто шанував його. Багатий досвід В.М. Сивуна не пропаде, а буде служити лісу. 

Хмельницьке  обласне управління лісового та мисливського господарства, президія обкому профспілки працівників лісового господарства, колективи лісогосподарських підприємств і установи глибоко сумують з приводу передчасної смерті Заслуженого лісівника України, колишнього директора Летичівського лісгоспу СИВУНА Василя Михайловича і висловлюють щирі співчуття родині покійного.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*