Лісівники й пожежники діяли на умовній пожежі злагоджено

 Як лісівники, так і рятувальники постійно нагадують: щоб запобігти виникненню пожеж, потрібно дотримуватися правил протипожежної безпеки, і вкотре пояснюють, що не можна залишати розведених вогнищ без нагляду, розкладати багаття поблизу сухої трави, місце багаття засипати землею. Якщо ж виявили незначне загоряння – спробувати його загасити самотужки. Якщо не вдається і пожежа почала поширюватися, негайно повідомляйте лісівників та пожежників!

   А от як себе будуть вести після повідомлення на «101» відповідні служби, наочно показали спільні пожежно-тактичні навчання лісівників та рятувальників, які відбулися на базі Бохнянського лісництва ДП «Летичівський лісгосп».

   Лісова охорона господарства разом із працівниками 15-ї добровільної пожежної дружини державної рятувальної частини селища Летичева ліквідовували умовну лісову пожежу. Навчання мали за мету на практиці відпрацювати спільні дії. Було відпрацьовано ситуацію, яка найчастіше може трапитися після залишеного відпочивальниками багаття.

   І хоч гасіння багаття було умовним, учасники заходу поставилися до навчання з усією серйозністю. Під час тренувань враховували й оцінювали дії всіх, особливо увага зверталася на оперативність та взаємодію. Завдяки чіткій і злагодженій роботі всіх підрозділів загорання швидко ліквідували. На навчаннях було продемонстровано різні методи боротьби з пожежами, перевірено готовність, як техніки, так і особового складу, відпрацьовано взаємодію між собою підрозділів.

  Керівництво пожежної служби дало високу оцінку підготовці і пожежників, і лісівників.

Прес-служба Летичівського лісгоспу.

IMG_4157 IMG_4160 IMG_4155

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*