Природа завжди берегла людей

   Карантинні заходи, запроваджені з протидії поширенню короновірусної інфекції COVID-19 трохи ускладнили нам життя. Проте лісівники продовжують виконувати свою звичну та необхідну роботу.
Ми обмежили доступ на територію підприємства сторонніх людей. Вимагаємо від своїх працівників звести ділове спілкування з нашими клієнтами і замовниками до мінімуму, або ж проводити його в онлайн -режимі за допомогою електронних засобів зв’язку.
    Ми державна організація, маємо забезпечувати здійснення всіх планових показників та програм, зокрема, й із відновлення лісів, вивозу та переробки деревини. Нам не звикати до викликів. Ми вже пережили кілька криз і маємо досвід. Ми на цілодобовому чергуванні, це знають наші рідні та друзі. Відчувається,що й люди, з якими мешкаємо в однім містечку, з надією дивляться на нас, лісівників, бо знають, що саме лісівники можуть прийти на поміч у будь-якій ситуації.
Лісівників вважають людьми загартованими, адже завжди працюють на свіжому повітрі, допомагають природі, заготовляють лісові дари: трави, ягоди, сприяють розвитку мисливської галузі (як повноцінного фермерського напрямку), а тому вірять, що в лісі безпечніше, матінка природа обов’язково захистить і допоможе перебороти всі недуги. Як і щороку, навесні виконують свою роботу: саджають лісові культури, створюють експериментальні плантації цінних порід дерев, заготовляють деревину. Ми працюємо на свіжому повітрі, у лісі – там природні фітонциди і немає скупчення людей. Виконуємо найголовніше – завершуємо всі лісокультурні роботи. Робота то є перший протикризовий засіб і карантин то не перешкода.
Ліси відіграють величезну роль у боротьбі з пандемією. Саме природа, перш за все, береже людей.
     Прес-служба ДП «Славутський лісгосп»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*