26 січня – ювілей Бурковського Ігоря Володимировича – директора ДП «Хмельницьке лісомисливське господарство»

Його дід та батько  життя присвятили лісу. Ігор Володимирович теж пішов їхньою стежкою. В лісовому господарстві  він працює 24 роки, з них чотирнадцять   очолює державне підприємство «Хмельницьке лісомисливське господарство».

Розпочинав  трудовий шлях І.В. Бурковський з робітника на рубках догляду Червонозірського  лісництва Ярмолинецького  лісгоспзагу  в 1981 році.   Згодом працював у Старокостянтинівському лісгоспзазі  –  майстром цеху переробки деревини,  інженером-технологом,  старшим інженером-економістом і головним економістом. У Ярмолинецькому держлісгоспі працював головним інженером. В ДЛГО «Хмельницькліс» займав посаду заступника генерального директора.

Очолюване ним Хмельницьке лісомисливське господарство серед передових колективів управління. Неодноразово воно завойовувало в трудовому суперництві перехідний прапор, посідало призові місця. Завжди на  особливому контролі І.В. Бурковського стоять питання відновлення лісів та якість проведення доглядів за молодими культурами. З цих напрямків діяльності підприємство вважається одним з кращих в області.

Ігор Володимирович  нагороджений Почесною Грамотою   Верховної Ради України. За ефективну працю також відзначався Державним агентством лісових ресурсів України  й  Хмельницьким  обласним управлінням лісового та мисливського господарства, нагороджений нагрудним знаком «Відмінник лісового господарства».   За волонтерську діяльність, зокрема за допомогу армії він і Хмельницьке ЛМГ нагороджені військовими частинами.

ШАНОВНИЙ  Ігоре  Володимировичу!
Зичимо Вам міцного здоров’я, радості, достатку, довгих років життя. Хай Ваша енергія, активна позиція, наснага й невичерпний запал завжди допомагають досягати поставленої мети.
Бажаємо успіху й завзяття, добробуту й процвітання, здійснення усіх мрій та сподівань. Нехай і надалі доля дарує тисячі щасливих можливостей, а життєвий та професійний шлях наповнюються новими злетами й досягненнями.

Колективи управління та Хмельницького лісомисливського господарства.

 

DSC08118 DSC09247 Бурковський (2) 1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*