CТАРОКОСТЯНТИНІВЦІ ГОСПОДАРЮЮТЬ ЕФЕКТИВНО

Державне  підприємство  «Старокостянтинівський лісгосп» цьогоріч  налагодило   ефективну   заготівлю  деревини, яка  протягом  семи  місяців проводиться рівномірно, а реалізація  здійснюється відповідно  до Договорів,  укладених за  результатами   проведених   аукціонних   торгів.  Підприємство  відмовилося  від вивозки  деревини стовбурами  й  повністю перейшло на реалізацію всієї лісопродукції  в  сортиментах  як споживачам,  котрі    придбали   деревину  через   аукціони,  так і для  подальшої  її   реалізації   залізничним   транспортом  через  нижній  склад.

Для   зменшення  затрат  із   перевезення  лісопродукції  з лісництв, у яких  ведеться  лісозаготівля,  на лісосклад  підприємства   та  часткового  здешевлення    таким  чином продукції, лісгосп  впровадив  практику  відпуску  деревини  споживачам  з проміжних  складів,  що  максимально  наближені до  місць рубок.

У  серпні   впроваджується система  електронних  біржових  торгів з продажу  необробленої   деревини.  Також  було  проведено в електронному режимі  додатковий аукціон   з  продажу   деревини   заготівлі третього  кварталу.

На  четвертий  квартал  2017 року  сформовано   та готуються  до оприлюднення   на сайті  «Універсальної  товарної біржі» лоти  з продажу  необробленої  деревини   на  спецаукціоні та лоти   загального  аукціону  на четвертий  квартал  на сайті Хмельницької  товарної  біржі  «Подільська».

Підвищеним постійним    попитом  у  споживачів   користується   фансировина   для  виготовлення  струганого шпону  з деревини   дуба   та  ясена,  фансировина для виготовлення лущеного  шпону  з берези  і  вільхи.  Також  користується   попитом   пиловник   з  деревини     дуба, ясена, сосни,  граба,  береста,  з  м’яколистяних  порід    ( липа, осика).

Лісгосп  у поточному  році      виставляв на торги  й фансировину   для струганого шпону  інших  цінних  твердолистяних порід,  зокрема  клена  та береста,  котра також  успішно  була  реалізована.

Хочеться звернутися до  організацій, установ   та   населення,  щоб  вони  не  зволікали    з закупівлею  дров   паливних  для  власних  потреб,  бо  зараз  найбільш  сприятливий   для цього час. Населення  може  звертатися  із заявами про виписку  дров  безпосередньо   в найближче  лісництво.

Прес-служба  Старокостянтинівського  лісгоспу.

3 1 2

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>