І діти, і батьки вдячні за відпочинок

ДП “ Старокостянтинівський лісгосп”   велику увагу приділяє оздоровленню дітей своїх працюючих. Спільними зусиллями адміністрації і профспілки  25 дітейнещодавно  відпочивали в дитячому оздоровчому таборі “ Космос”  с. Рибаківка, що  на березі Чорного моря

За   дванадцятиденне  перебування хлопчиків та дівчаток на березі моря батьки сплатили всього 10відсотків вартості путівки. Також за кошти профспілки  було організовано проїзд дітей  до табору, а після  відпочинку – назад додому.

Дуже позитивний факт, що в  складній економічній та соціальній ситуації, адміністрація та профспілковий комітет Старокостянтинівського лісгоспу знаходять можливості для оздоровлення і організації дозвілля дітей працівників під час літніх канікул.

Теплі хвилі Чорного моря і ласкаве сонце,  насичена програма розважальних і спортивних заходів, екскурсій та п’ятиразове харчування заряджали  дітлахів  здоров`ям і позитивними емоціями.Батьки  висловлюють подяку директору лісгоспу Ю.Д.Грачуку та голові профспілкового комітету Л.С.Османкіній  за змістовний відпочинок дітей на морі.

Прес-служба ДП«Старокостянтинівський  лісгосп».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*