АНАЛІЗУВАЛИ ЗДОБУТКИ, НАКРЕСЛЮВАЛИ ПЛАНИ

У Ярмолинецькому лісгоспі відбулося  засідання технічної ради  під головуванням  директора підприємства І.І.Кирилюка. Розглянуто такі питання: ведення лісового господарства за листопад  і перспективи на грудень; результати планових ревізій; виконання сортиментної структури за 11 місяців 2017 року; виконання виробничої програми за листопад  та програма на грудень.  З цих питань  доповіли  головний лісничий Г.П.Писаренко, головний інженер В.В.Іванов, заступник директора М.В. Бас, головний бухгалтер Г.Ф.Лозінська, головний економіст В.В.Іванова, провідний інженер з охорони праці С.В. Шутяк. Головні спеціалісти проаналізували планові показники та їх виконання на встановлені контрольні терміни окремо по кожному структурному підрозділі.

        І.І. Кирилюк  привітав  колектив  з  зайнятим  третім місцем в трудовому суперництві серед лісгоспів області за дев»ять місяців, зазначивши, що лише чітка, стабільна робота  з високою виконавською дисципліною дадуть змогу  завершити рік достойно.  Директор підприємства проінформував, що реалізація продукції зросла на 43 відсотки  порівняно з відповідним періодом минулого року. За 10 місяців 2017 року середньомісячна зарплата склала 13600 грн.  Реалізація  на одного штатного працівника за 10 місяців становить майже 360 тис. грн.  Щоб мати змогу конкурувати на сучасному ринку,  ми повинні постійно шукати  ефективні джерела прибутку, які забезпечать стабільну роботу лісгоспу. І.Кирилюк  наголосив, що в 2018 році слід підняти на вищий рівень побічне користування. Налаштувати  роботу теплиць та розсадників так, щоб вийти на повне забезпечення себе посадковим матеріалом (перевага надається закритій кореневій системі), слід і далі розвивати ягідництво та садівництво. Врахувати нинішній попит на декоративний посадковий матеріал, такий як крупномірні дерева (береза, ялина, горіхи Зільбета, клени). Також в наступному році працюватимемо над відновленням збору лікарських трав та пакування з них  власних натуральних чаїв.

  На опалювальний сезон необхідно вийти на щоденну заготівлю тріски паливної.  Велику увагу слід приділити охороні праці, забезпеченню людей теплим робочим одягом, рукавицями, взуттям. Відрадно, що в усіх підрозділах запущено в роботу нові котельні, адже робітники завжди повинні мати змогу прийти в тепле приміщення, помитись, відпочити.

Прес-служба Ярмолинецького лісгоспу.      

2 1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*