ВІДЗНАЧИЛИ ЗА СУМЛІННУ ПРАЦЮ

Трудовий колектив  ДП « Старокостянтинівський лісгосп»  до свого професійного свята підійшов з певними виробничими успіхами. Так, за вісім місяців  створено нові ліси на площі 128 га; проведено рубки догляду і санітарно-вибіркові рубки на площі 594 га та при цьому заготовлено  13299 кубометрів  деревини;  виготовлено продукції переробки майже на  3,3 млн. грн.; реалізовано продукції   на суму 41243,4 тис.грн. , в т.ч. на експорт – 1830,3 тис.грн.

Напередодні свята в конторі підприємства пройшли урочисті збори. Гарними словами  працівників привітали  голова районної державної адміністрації Сергій  Фесун, перший заступник міського голови Володимир Богачук. Вони відзначили кращих працівників почесними грамотами та подарунками. Трудівників підприємства також нагородили грамотами й подяками Державного агентства лісових ресурсів України, Хмельницької  обласної  державної  адміністрацією, Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства і обкому профспілки працівників лісового господарства, Почесною грамотою ДП «Старокостянтинівський лісгосп».

Адміністрація й профспілковий комітет ДП “Старокостянтинівський лісгосп,” відзначаючи  невтомну та сумлінну працю колективу підприємства, вагомий особистий внесок у розвиток і підвищення ефективності лісогосподарського виробництва, охорону і відтворення лісових багатств, щиро  вітає  працівників і пенсіонерів галузі та їх родини з  Днем працівника лісу і бажають всім доброго здоров`я, сімейного благополуччя, добробуту, Божої благодаті, миру та злагоди, нових успіхів у примноженні лісових багатств України.

Прес-служба   Старокостянтинівського    лісгоспу.

3 1 2

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*