ВАГОМІ ЗДОБУТКИ ДО СВЯТА

У ДП «Ізяславський лісгосп» відбулися урочисті збори, приурочені до Дня працівника лісу.  Привітати  колектив  завітали голова райдержадміністрації Борис Яцков, голова районної ради Сергій Шлегель, міський голова Валентина Корнійчук.  Запросили на свято і майбутніх лісівників – учнів Михельського шкільного лісництва «Паросток» та їх керівників.

З доповіддю  про досягнення, головні напрямки діяльності  виступив директор ДП «Ізяславський лісгосп» Петро Курельчук.  Петро Іванович зазначив, що пріоритетом  лісогосподарської діяльності підприємства є розширене відтворення лісів, створення насаджень з цінних деревних порід. Навесні  цього року було посаджено 235 га лісових культур, крім того на площі 1,0 га створено плантації новорічних ялинок.

Значна увага приділяється охороні лісу від пожеж.  В Кунівському та Плужнянському лісництвах встановлено системи відеоспостереження, оновлено пожежно-технічну базу. У найкоротші терміни буде встановлено систему відеоспостереження у Михельському лісництві.

У зв’язку із вступом в дію Закону України «Про заборону експорту лісу» та з метою збільшення обсягів переробки лісопродукції  добудували цех переробки деревини, закуплено нове імпортне обладнання, що дає можливість виробляти конкурентоспроможну для експортних і внутрішніх потреб продукцію.

На завершення виступу керівник підприємства подякував  за гарну роботу працівникам    та привітав  із професійним святом.

Потім виступили  голова райдержадміністрації  Борис Яцков, голова районної ради Сергій Шлегель, міський голова Валентина Корнійчук. Вони відзначили важливу роль лісгоспу в життєдіяльності та економічному розвитку регіону. Подякували лісівникам за раціональне використання лісових  ресурсів, створення нових насаджень, їх догляд, охорону від стихій та незаконних рубок.

Традиційно з нагоди свята керівники нагородили кращих працівників підприємства  подяками Державного агентства лісових ресурсів України, Хмельницької обласної райдержадміністрації, Хмельницької обласної ради, Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства, а також профспілкових організацій та організації Товариства лісівників. Також вручено спільні грамоти районної ради, райдержадміністрації та міської ради.  Крім того  за вагомий внесок  в розвиток еколого-натуралістичної та науково-дослідницької роботи було нагороджено почесною грамотою обласної організації Товариства лісівників директора Михельської школи Михайла Лисюка, відзначено подарунками керівника та учнів Михельського шкільного лісництва «Паросток».

Прес-служба Ізяславського лісгоспу.

DSC1 DSC2 DSC3

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*