КУРС – НА ТЕХНІЧНЕ ПЕРЕОСНАЩЕННЯ

Останнім часом Хмельницьке обласне управління лісового та мисливського господарства зосередило увагу на технічному переоснащенні підвідомчих підприємств, зокрема в переробці деревини. Сьогодні, 28 грудня, в Прибузькому лісництві ДП «Хмельницьке ЛМГ»  відбулася спеціальна виробнича нарада з участю керівників лісгоспів.

Відкриваючи її, начальник управління Петро Пешко зазначив, що підприємства, які переробляють деревину, повинні ефективніше працювати, раціональніше використовувати сировину. Для цього потрібне сучасне обладнання.  Саме таке було презентовано на нараді.

На відкритому майданчику  компанія МОСТ-Україна, яка працює на ринку нашої держави десять років, демонструвала роботу мобільного стрічково-пильного верстата WOOOD-MIZER, представила   інші свої продукти. Учасники наради побачили, як ефективно, з малими відходами переробляються лісоматеріали круглі. Вони також взнали багато корисного про сьогоднішні  світові тенденції переробки деревини.

Виник жвавий обмін думками щодо можливостей презентованого обладнання. Керівники  підприємств висловили бажання співпрацювати з компанією. Найближчим часом  буде вироблено відповідний механізм.

Під час наради її учасники  також ознайомилися, як ведеться  будівництво  лісових автомобільних доріг у лісомисливському господарстві. Було розглянуто низку інших питань діяльності підприємств ХОУЛМГ.

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.

IMG_0066 IMG_0087 IMG_0109 IMG_0126 IMG_0140 IMG_0146

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*