ВЕЛИКИЙ АВТОРИТЕТ ЯРМОЛИНЕЦЬКИХ ЛІСІВНИКІВ

Про великий авторитет керівництва та колективу  ДП «Ярмолинецьке лісове господарство» свідчить те, що на День працівника лісу на підприємство завітали очільники районів, на яких розташовані ліси підприємства, військові комісари Ярмолинецького, Віньковецького, Чемеровецького РВК, учасники бойових дій, представники силових структур районів, духовенства, друзі підприємства.

Слід підкреслити, що до професійного свята багато лісівників підприємства відзначено. Так,  Наказом Держлісагентства України до Дня працівника лісу  директора лісгоспуКирилюка І.І. нагороджено Нагрудним знаком «За бездоганну службу в державній лісовій охороні»; Почесною Грамотою нагороджено Стецюка В.П. – лісничого Сатанівського лісництва; оголошена Подяка Дзіковському В.Б. – ліснику Віньковецького лісництва.

Почесною Грамотою ХОУЛМГ відзначені: Мазуренок В.І. – лісник Віньковецького лісництва, Карвацький Я.О. – майстер лісу Сатанівського лісництва, Стойко С.С. – водій Ярмолинецького гаража, Знаковського М.Ф. – майстра лісу Віньковецького лісництва. Оголошена Подяка ХОУЛМГ: Кубряку О.В. – лісорубу Вишнівчицького лісництва, Онищуку С.А. – ліснику Городоцького лісництва, Синчишиній М.І. – лісокультурниці Віньковецького лісництва, Кордашу О.П. – ліснику Ярмолинецького лісництва, Думному І.Я. – трактористу Сатанівського лісництва.

За вагомі здобутки в роботі, внесок в соціально-економічну діяльність підприємства занесені на Дошку Пошани підприємства 12 кращих працівників лісгоспу. Всі нагороджені працівники отримали премії та матеріальні допомоги. Водії та трактористи лісгоспу за підтримання в належному стані транспортних засобів, що забезпечує  безперебійну роботу підприємства, до професійного свята також були премійовані. Всі пенсіонери-ветерани лісгоспу отримали матеріальну допомогу. Директор лісгоспу вручив премії: учаснику Всеукраїнського конкурсу-змагання  вальників лісу Савчуку А.М. – майстру лісу Городоцького лісництва та кращому вальнику лісгоспу, учаснику обласного змагання вальників лісу Садовому С.В. – лісничому Городоцького лісництва.

Окрім того всі керівники структурних підрозділів отримали цінні подарунки на підрозділи, що значно забезпечать покращення умов праці робітників.

У своєму виступі директор підприємства І.І.Кирилюк зазначив: «Протягом поточного року   колектив  лісгоспу забезпечив виконання запланованих показників як в лісогосподарському, так і в промисловому виробництві. Площа лісових культур, посаджених в державному лісовому фонді, складає 85  гектарів — 118 відсотків  до планового показника.  Проведено доповнення лісових культур на землях державного лісового фонду  на площі 118 гектарів.  Проводяться догляди  за лісовими культурами  та лісорозсадниками.

Заробітна плата виплачується вчасно у встановлені колективним договором строки. І до свята кожен працюючий отримав  премію в розмірі сто відсотків та по дві тисячі гривень допомоги.

Основна стратегія роботи колективу у поточному  році – це стабільність та забезпечення виконання всіх виробничих показників.

З святом вас усіх. Висловлюю усім глибоку подяку і низько кланяюсь. На нелегкому шляху до економічного, соціального та духовного піднесення бажаю вам і вашим родинам – щастя, добробуту, світлої долі, а Україні  – миру  процвітання».

Прес-служба Ярмолинецького лісгоспу.

2 1

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*