ВИВЧАЛИ ДОСВІД СУСІДІВ

Днями на базі державних лісогосподарських підприємств Волинського ОУЛМГ відбувся всеукраїнський семінар-нарада з питань охорони праці.  У заході взяли  участь головний спеціаліст відділу використання лісових ресурсів та охорони праці управління використання лісових ресурсів та науки Держлісагентства України Андрій Мусійовський, начальник управління Держпраці у Волинській області Ростислав Стасько, заступник начальника Волинського ОУЛМГ Олександр Рибчинський.

Від Хмельницького обласного управління участь у нараді взяли заступник начальника ХОУЛМГ В.Г. Колесник  та провідний інженер з охорони праці ДП «Ізяславський лісгосп» Ю.М. Ярославський. Лісівники вивчали  на основі  об’єктів державних підприємств Волинського ОУЛМГ, як забезпечуються безпечна лісозаготівля та виробництво. У Воротнівському лісництві ДП «Ківерцівське ЛГ» гості оглянули садибу лісництва і  ознайомилися з  Лісівничим молодіжним центром. Знайомство з роботою лісозаготівельного комплексу відбулося у ДП «Колківське ЛГ». У ДП «Маневицьке ЛГ» показали, як налагоджено переробку деревини.

Учасники семінару відвідали пожежну станцію в ДП «Поліське ЛГ». Крім того їм продемонстрували, як організовано гаряче харчування на лісозаготівлі. На базі ДП «Городоцьке ЛГ» гостей ознайомили з організацією безпечних робіт у цеху переробки деревини та на нижньому складі. В рамках семінару  відбулися візити на об’єкти ДП «Шацьке УДЛГ» та ДП «Ковельське ЛГ».

Прес-служба Ізяславського лісгоспу.

4 1 2 3

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*