ВИВЧАЛИ ДОСВІД СУСІДІВ

Делегація ДП «Ізяславський лісгосп» побувала в ДП «Славутський лісгосп». У робочій поїздці взяли участь директор П.І. Курельчук, головний лісничий В.П. Зайчук та  лісничі. Гості знайомилися з технологією вирощування сіянців сосни та модрини. Вони відвідали Голицьке лісництво, де їх радо зустрів директор Славутського лісгоспу В.В. Сапожнік. Головний лісничий Л.Д. Грубой детально розповів про особливості та продуктивність вирощування посадкового матеріалу в коробах.

Зокрема мова йшла про  особливості  будівництва коробів, технологію засипання грунту та його склад, про особливості посіву насіння, обробки сіянців протигрибковими засобами, схему підживлення та види добрив, що використовуються. Також головний лісничий продемонстрував автоматичну систему зрошення, де до кожного короба під тиском надходить тепла вода для зволоження грунту. При дотриманні всіх агротехнічних заходів з квадратного метра можна отримати  майже 1200  сіянців.

Ознайомившись з технологією виробництва, ізяславці вирішили використати отримані знання й досвід сусідів та впровадити в себе цю технологію  вирощування посадкового матеріалу.

Прес-служба Ізяславського лісгоспу.

2 1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*