ВИСТАВКА «АГРО-ПОДІЛЛЯ 2017» ПІДНЯЛА ІМІДЖ ЛІСІВНИКІВ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ

У Хмельницькому  відбулася обласна виставка “Агро-Поділля 2017.” На ній  представляли продукцію провідних вітчизняних та зарубіжних сільгоспвиробників,  техніку та обладнання. Також традиційно кращі зразки своєї продукції привезли  всі райони області, підприємства харчової та переробної промисловості, підприємства лісового господарства. Свій доробок демонстрували й народні умільці. В цілому участь у виставці взяло понад 400 експонентів,  у тому числі з різних регіонів України, а також гості з Польщі та Білорусії.

   Вітаючи учасників та гостей з нагоди відкриття тридцятої ювілейної виставки, присвяченої 80-річчю утворення Хмельницької області, голова облдержадміністрації Олександр Корнійчук і голова обласної ради Михайло Загородний підкреслили величезну роль сільського господарства у розвитку економіки України, висловили сподівання, що виставка «Агро – Поділля 2017» стане потужним майданчиком для розширення зв’язків між фермерами, підприємцями, підприємствами, бізнесом та інвесторами, а також популяризації продукції Хмельницької області.

На агровиставці було дуже багато хмельничан, гостей з районів. Вони охоче знайомилися  з доробком подільських аграріїв,  купували різноманітну сільгосппродукцію.

Велике зацікавлення   викликала й продукція підприємств Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства. Декоративний посадковий матеріал  хвойних та листяних порід, представлений у широкому асортименті  Ізяславським, Новоушицьким  і Кам»янець-Подільським  лісгоспами, вражав красою і вишуканістю форм. Ярмолинецьце лісове господарство порадувало відвідувачів власно вирощеними яблуками, ожиною. Інші лісгоспи представили деревну продукцію: дошки, бруси, дрова паливні, технологічнку тріску для твердопаливних котлів, різні товари народного споживання. Стенд опудал фауни подільського краю неабияк зацікавив і дорослих, і малих. Біля нього утворювалися черги бажаючих сфотографуватися.

З доробком лісівників ознайомилися і голова облдержадміністрації Олександр Корнійчук та голова обласної ради Михайло Загородний. Екскурсію їм провів, коротко розповівши про досягнення підприємств, начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Петро Пешко. Керівники області  подякували лісівникам за успішну працю, за  озеленення краю, наповнення бюджету Хмельниччини, поставку деревини на вітчизняний ринок.

На виставці лісівники уклали попередні домовленості  з реалізаторами декоративної продукції, фруктів та соків, а також з підприємцями, які готові закупляти товари народного споживання. Виставка «Агро- Поділля 2017» ще більше підняла імідж лісівників Хмельниччини.

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.

1 652

3

4

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*