ВОЛОНТЕРСЬКА ВІДЗНАКА І ВДЯЧНІСТЬ

5 грудня відзначався Міжнародний день волонтера. Цьогоріч це свято стало як ніколи українським. Адже завдяки завзяттю та небайдужості цих людей Україна змогла врятувати життя сотням воїнів на сході нашої держави.

В Україні волонтерський рух набув нового дихання після Революції Гідності. Тисячі людей підключилися до допомоги військовим, які захищають територіальну цілісність України. Державне підприємство «Летичівське лісове господарство» на чолі з директором В.М.Сивуном  бере активну участь у волонтерському русі.

В подяку за  активну громадську діяльність, чуйність, вагомий особистий внесок у розвиток волонтерського руху та з нагоди відзначення Міжнародного дня волонтера керівник благодійного фонду «Волонтери Летичівщини» Петро Шуляк особисто прийшов привітати очільника підприємства, активіста волонтерського руху – Василя Михайловича  і вручив медаль за волонтерську діяльність, а також подякував за невичерпну жагу приносити користь суспільству у цей складний для країни час, за чуйність і незламну віру у  народ, за те, що  віддає свою енергію справі захисту Батьківщини.

Прес-служба Летичівського лісгоспу.

2 1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*