Вам ялинку? Будь ласка…

Новорічні плантації – саме так лісівники називають посадки ялинок для продажу в передсвяткові дні грудня. Працівники ДП «Летичівський лісгосп» щороку створюють плантації новорічних ялинок, на яких згодом буде здійснюватися заготівля для подальшої реалізації.

Аби ялинки набули товарного вигляду, вирощують їх до десяти років. Розпочинається все із заготівлі насіння. Зібрані шишки відправляють у сушарки, звідки насінинки потрапляють у лісові розсадники, а вже після пророщення висаджуються на плантаціях. Увесь посадковий матеріал летичівські лісівники вирощують у власних розсадниках.

Перші три роки за ними доглядає бригада лісокультурниць, нерідко рослинам додають мінеральну підживу і обробляють культиватором, аби мінералізувати і покращити аерацію грунту, не допустити задерніння. До п’ятирічного віку щороку міжряддя ялинкових плантацій неодноразово обкошують.

Не за горами Новий рік і Різдво. Традиційно підготовка до Нового року розпочинається заздалегідь. Особливо у лісівників. Щорічно напередодні зимового свята державне підприємство «Летичівське лісове господарство» проводить заготівлю новорічних ялинок і реалізує їх усім охочим – як підприємствам, так і населенню.

Площа плантацій новорічних ялинок в ДП «Летичівський лісгосп» становить 19 га. Зараз на плантаціях є достатня кількість ялинок для реалізації до новорічних свят: зовсім маленьких і високіих-превисоких. Кожен зможе підібрати для себе новорічну красуню за смаком. Звертайтеся в лісгосп і лісництва завчасно. Ваші смаки задовільнять.

Прес-служба Летичівського лісгоспу.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*