Вимога часу-працювати відкрито і прозоро

Сьогодні, як ніколи, актуальним є питання доступності і відкритості роботи кожного колективу. Для лісівників області, як і в цілому для представників цієї професії дуже важливо донести до людей правдиву інформацію щодо їх роботи, методів виконання завдань специфічного виробництва, результатів діяльності.

Сьогодні чиниться певний тиск з боку окремих політиків, активістів на галузь, відмічаються факти звичайнісінької маніпуляції щодо дійсного стану справ. З боку громадськості хоча й присутнє щире бажання зберегти природу та їй заважає відсутність базового розуміння ситуації. Тому робота із засобами масової інформації в даний час стала одним із пріоритетних напрямків у роботі.

30.08.2018р. на обласному каналі ТВ7+ у прямому ефірі передачі «Основний інформаційний вечір» з метою роз’яснень людям діяльності лісівників краю взяли участь заступники начальника Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства, директори підприємств.

Розмова відбулась пізнавальна, цікава. Йшлося не тільки про проблемні питання і гострі, які цікавлять суспільство. Відчувалося що людей до певної міри схвилювали ті повідомлення, що були вкинуті через засоби масової інформації про діяльність галузі.

Разом з тим, такий діалог прояснив і буде надалі роз’яснювати людям про фактичний стан, а не змальований зацікавленими структурами та особами у негативному перекрученому відображенні діяльності лісівників.

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*